Přidat hodnocení

Shrnutí

20 Hodnocení
(5/5)

Filtr

(0)
(0)
(0)
(0)
Gurková
Gurková
5
Děkuji za rychlou opravu pečovatelského lůžka pro výuku žáků střední školy.
Dalibor Borák
Dalibor Borák
5
Dovolte, prosím, abych Vám poděkoval za skvělé služby, které poskytujete. Měl jsem od Vás půjčené pomůcky pro mého 93 letého tátu a 94 letou mámu. Vypůjčení, komunikace s Vámi, funkce, stav pomůcek (záchodová židle, polohovací motorová postel, matrace proti proleženinám) i způsob jejich vrácení - VŠE BYLO BEZCHYBNÉ. Zvláště mne potěšilo, že jsem při odevzdání mechanické postele, Vašim zaměstnancům dopravy, mohl přímo na místě vyřídit i administrativní stránku věci. Je milé, že myslíte také na komfort užívání Vašich služeb. Proto velmi DĚKUJI a přeji Vám další spokojené zákazníky.
martina čechová
martina čechová
5
chci velice vychválit pana servisáka Pavla Hrdličku....velice empatický,ochotný pán-včetně paní Chaloupkové....Takových lidí je dnes už málo
Irena Leinweberová
Irena Leinweberová
5
Dokonalé služby, vstřícnost, rychlost, příjemné jednání, ochota - jen superlativy, jiná slova nemohu použít.
Irena Leinweberová
Irena Leinweberová
5
Zkušenost s firmou Symetrie a jednání jejich pracovníků lze popsat pouze v superlativech. Rychlost zápůjčky od telefonátu do odvozu neuvěřitelná, lidé ochotní, vstřícní... v dnešní době zkušenost prostě téměř neuvěřitelná. Děkujeme!!!
Milan Černohous
Milan Černohous
5
Vážení, dovolte mi, abych vám moc poděkoval za velkou pomoc při výběru a zajištění zdravotnických pomůcek pro rehabilitaci mé komplikovaně zraněné manželky. Oceňuji nejen váš profesionální přístup, ale i velice přívětivé a lidsky vstřícné jednání. Pokud by se vyskytla situace, určitě vás rád případným potřebným doporučím.
Eva Resová
Eva Resová
5
Maximální spokojenost, děkuji zaměstnancům této firmy za pomoc, vřele doporučuji
Michaela Velebová
Michaela Velebová
5
Hledala jsem pomůcky pro babičku, byla mi od kamarádky doporučena firma Symetrie. Personál je zde velice vstřícný a ochotný, se vším mi poradili. Požadované pomůcky byly okamžitě na skladě, Perfektní a rychlé jednání, můžu jedině doporučit.
Anna Zámečníková
Anna Zámečníková
5
Od firmy Symetrie máme zapůjčeno chodítko. Byli jsme překvapeni vstřícností a rychlostí, když byla potřeba oprava. Děkujeme a doporučujeme!