Přidat hodnocení

Shrnutí

17 Hodnocení
(5/5)

Filtr

(0)
(0)
(0)
(0)
Irena Leinweberová
Irena Leinweberová
5
Dokonalé služby, vstřícnost, rychlost, příjemné jednání, ochota - jen superlativy, jiná slova nemohu použít.
Irena Leinweberová
Irena Leinweberová
5
Zkušenost s firmou Symetrie a jednání jejich pracovníků lze popsat pouze v superlativech. Rychlost zápůjčky od telefonátu do odvozu neuvěřitelná, lidé ochotní, vstřícní... v dnešní době zkušenost prostě téměř neuvěřitelná. Děkujeme!!!
Milan Černohous
Milan Černohous
5
Vážení, dovolte mi, abych vám moc poděkoval za velkou pomoc při výběru a zajištění zdravotnických pomůcek pro rehabilitaci mé komplikovaně zraněné manželky. Oceňuji nejen váš profesionální přístup, ale i velice přívětivé a lidsky vstřícné jednání. Pokud by se vyskytla situace, určitě vás rád případným potřebným doporučím.
Eva Resová
Eva Resová
5
Maximální spokojenost, děkuji zaměstnancům této firmy za pomoc, vřele doporučuji
Michaela Velebová
Michaela Velebová
5
Hledala jsem pomůcky pro babičku, byla mi od kamarádky doporučena firma Symetrie. Personál je zde velice vstřícný a ochotný, se vším mi poradili. Požadované pomůcky byly okamžitě na skladě, Perfektní a rychlé jednání, můžu jedině doporučit.
Anna Zámečníková
Anna Zámečníková
5
Od firmy Symetrie máme zapůjčeno chodítko. Byli jsme překvapeni vstřícností a rychlostí, když byla potřeba oprava. Děkujeme a doporučujeme!
Jiří Trojanec
Jiří Trojanec
5
S takovou ochotou a profesionálním přístupem , všech pracovníku , jsem se ještě nikdy nesetkal . Chválím co jen můžu .....
Ludmila Procházková
Ludmila Procházková
5
Kvalitní pomůcky pro seniory v kombinaci se vstřícným a vždy usměvavým kolektivem krásných dam a pána nelze jinak, než vřele doporučit!!!! Vždy ochotně poradí a pomohou. Za mě mají výbornou s hvězdičkou.
Suchánková Jana
Suchánková Jana
5
Máte zdravotní problém, obraťte se na firmu symetrie, rádi vám pomohou s vašim problémem. Profesionální přístup, ochota a vše rychle a levně vyřízeno ke spokojenosti klienta. Byli jsme velice spokojeni a i nadále využijeme další jejich služby, i úklid domácnosti vám dokáží zajistit na profesionální úrovni. S pozdravem váš spokojený klient Suchánková.