V současné době hledáme pozice:

PRACOVNICE ÚKLIDU – HOSPODYNĚ

Náplň práce:

Přijmeme paní na běžný úklid domácností – bytů a rodinných domů v Brně, na HPP,
poloviční úvazek 20 hodin týdně, v ranních a dopoledních hodinách.

Co nabízíme:

plat 120 Kč/hod
zaměstnanecké bonusy
stálou a klidnou práci

Co požadujeme:

Status OZP z důvodu obsazení chráněného pracovního místa, spolehlivost, chuť pracovat

Těšíme se na Váš životopis nebo telefon.

Kontakt: personalistka Jana Glozarová Tel: 604 304 944

napište nám

SKLADOVÝ REFERENT

Přijmeme pracovníka/ci pro vedení skladové evidence, pro příjem a výdej pomůcek,
jednání se zákazníky. Pracoviště : Palackého tř. 11, Brno Královo Pole, na HPP, částečný
úvazek 25 hodin týdně.