ActiMaris Forte roztok na rány 300 ml

3929297

ActiMaris Forte je určen k čištění a urychlení hojení především chronických, špatně se hojících ran a zánětů na kůži i sliznici. Jedná se o roztok obzvláště vhodný na bércové či diabetické vředy, infekční rány, záněty, dekubity, případně na jiné zapáchající rány. Výborně se osvědčil také při hojení těžších forem akné a plísňových infekcí. Vysoká účinnost potvrzena Státním zdravotním ústavem. ActiMaris Forte ničí nejširší spektrum mikrobů ze všech dostupných prostředků na hojení ran – bakterie, viry, kvasinky, plísně i spory.

665,00 Kč
S DPH
Skladem

Rychle ránu vyčistí, sníží zánět a nastartuje hojení. ActiMaris Forte roztok je obzvláště vhodný na urychlení hojení chronických, špatně se hojících ran, bércových vředů, infekčních ran, proleženin apod. Výborně se také osvědčil při čištění kůže u těžších forem akné. Dokáže rychle eliminovat bakteriální a plísňové infekce jak na kůži, tak i na sliznici (dutina ústní, genitálie). Používá se k obkladu rány (navlhčená gáza), mechanickému čištění kůže (např. navlhčený vatový tampón), k výplachům ústní dutiny či genitálií. Obsahuje vysoce-energetický aktivní kyslík, mořskou sůl s minerálními látkami a ionizovanou zásaditou vodu.

ActiMaris Forte je vhodný:

Na čištění, dekontaminaci, snížení zánětu a urychlení hojení:

chronických a špatně se hojících ran – bércové a diabetické vředy, hnisavé, zapáchající rány, dekubity – proleženiny,píštěle akutních ran – odřeniny, řezné, tržné rány, puchýře, otoky, opruzeniny, rány po bodnutí hmyzem zánětlivých procesů na kůži a sliznici – těžší formy akné, akutní i chronické záněty hltanu a krčních mandlí, záněty dásní, parodontitidy, afty, opary, záněty zvukovodu plísňových infekcí na kůži, ve zvukovodu, v dutině ústní, na genitáliích vstupních míst katetrů, stomií, PEG trubic a drénů k dekontaminaci těla při pozitivním nálezu MRSA / VRE.

ActiMaris Forte díky svým vlastnostem prokázal, že: snižuje zánět a urychluje hojení ran ničí široké spektrum mikrobů (bakterie, viry, kvasinky, plísně, spory) čistí rány a záněty od hnisu a povlaku – díky oxidačnímu efektu kyslíku dodává kyslík a potřebou energii do rány – napomáhá hojení a tvorbě nové tkáně vytváří optimální pH v ráně a tím napomáhá hojení – díky účinku zásadité mořské vody snižuje otok, bolest a případný zápach ran na rozdíl od antibiotik nevzniká na antimikrobiální účinek kyslíku rezistence.

3929297
2 ks

Specifické reference

Podobné produkty