STELA TENKÁ antidekubitní matrace aktivní

Aktivní antidekubitní matrace určena jako prevence vzniku proleženin (dekubitů) nebo pro pacienty, kteří již
mají I.-II. Stupeň dekubitů. Je opatřena kompresorem,který plní vzduchem 2 řady bublin. Provoz motoru je naprosto tichý a pacienta nijak neruší. Lze ji ošetřovat běžnými desinfekčními prostředky.


Měsíční nájemné: 420,-Kč (14,-Kč/den)

Kauce: 600,-Kč

RADKA SILNA antidekubitní matrace aktivní

Antidekubitní matrace silná s kompresorem je určená pro dlouhodobě ležící pacienty se středním a vysokým rizikem vzniku dekubitů. Systém využívá speciálně tvarované příčné trubicové vzduchové komory a řídící jednotku, která střídavě zvyšuje a snižuje tlak v komorách matrace, takže pokožka je v jednotlivých partiích střídavě zatěžována a odlehčována. Tím dochází k dosažení dobrého masážního efektu a dobré cirkulace krve při současném snížení tlaku na kůži a tkáň.

Matrace je vhodná pro klasické i polohovací postele.


Měsíční nájemné: 540,-Kč (18,-Kč/den)

Kauce: 800,-Kč

Opěrka do lůžka

Opěrka s područkami je určena pro nestabilní pacienty, kteří buď neudrží rovnováhu nebo je jejich obsluha potřebuje zajistit do stabilní pozice z důvodu podání jídla nebo pro jejich bezpečnost. Opěrka je zároveň určena pro zajištění toho nejvyššího pohodlí pro svoje uživatele. Je opatřena područkami a osoba se do ní takřka „zaboří“ přičemž poté nemá problém se vstáváním nebo s přepadáním na stranu.

Je velice oblíbená v pečovatelských domech nebo v nemocnicích.


Měsíční nájemné: 300,-Kč (10,-Kč/den)

Kauce: 500,-Kč