VANOVÝ ZVEDÁK

 

Vanový zvedák umožní bezpečnou koupel osobám, které již nedokáží bez pomoci vstoupit nebo vystoupit z vany. Zvedák umožní pohodlné nasednutí  téměř v úrovni horního okraje vany a následné spuštění téměř na dno vany, přičemž nejnižší poloha je cca 8 cm nad dnem vany. V dolní poloze se pak může ještě zádová opěrka zaklonit ve Vámi zvoleném úhlu až do 45 °.

Po koupeli Vás bateriově poháněný motor zvedáku opět vyzvedne nahoru. Nabíjení probíhá mimo vanu, stačí pouze odpojit ovladač a jednoduše jej připojit na nabíječku jako u mobilního telefonu. Zvedák je na dně vany bezpečně upevněn 6-ti velkoplošnými přísavkami, které se po koupeli zase jednoduše odlepí a sedák se může opět složit.

Maximální zátěž zvedáku je cca 130 kg. Po jednodušší přesun ze sedáku je vhodné použít i otočnou točnu k vanovému zvedáku.


Měsíční nájemné: 600,-Kč (20,-Kč/den)

Kauce: 600,-Kč

Točna k vanovému zvedáku

Jedná se o doplněk k vanovému zvedáku, může sloužit jako kruh točící se na ose nebo s oválnou podložkou, která točnu, a které se pacient posune více ke kraji vany nebo do středu sedáku, jak potřebujete.


Měsíční nájemné: 240,-Kč (8,-Kč/den)

Kauce: 300,-Kč

Sedák na vanu

Deska na vanu je pomůcka vhodná pro hůře se pohyblivé osoby. Díky sedáku může pacient sedět ve vzpřímené pozici a nemusí se namáhavě zvedat ze dna vany. Sedák má protiskluzovou úpravu pro bezpečný posez.


Měsíční nájemné: 300,-Kč (10,-Kč/den)

Kauce: 300,-Kč

Židle do sprchy

Židle je určena pro pacienty, kteří mají probémy s rovnováhou a potřebují se při koupeli posadit a zároveň i opřít. Je určená do sprchového koutu.


Měsíční nájemné: 210,-Kč (7,-Kč/den)

Kauce: 300,-Kč

Stolička do sprchy

 

Výškově nastavitelná stolička do sprchy je určena pro pacienty, kteří se při sprchování potřebují posadit, ale nepotřebují se zároveň i opřít. Vejde se i do menších sprchových koutů.


Měsíční nájemné: 210,-Kč (7,-Kč/den)

Kauce: 300,-Kč

Vanička na mytí hlavy

Obdelníková nafukovací vanička je určena pro ležící pacienty k mytí vlasů. Ruční pumpou, která je součástí balení se vanička nafoukne. Do sprchového vaku se napustí vlažná voda, která se na vlasy dostává hadicí opatřené na konci malou sprchou. Jednoduchá a účinná pomůcka. Po umytí se vanička naplněná vodou vysune pod hlavou pacienta a pomocí odtokové výpustě se voda vypustí. 


Měsíční nájemné: 300 ,-Kč (10,-Kč/den)

Kauce: 800,-Kč