Pomůcky na WC - pronájem

Poskytujeme široký sortiment pomůcek pro usnadnění každodenního života našich klientů. V nabídce máme různé typy nástavců na WC i toaletních židlí a křesel , které jsou designovány s ohledem na maximální komfort klienta a na jednoduché použití v domácím prostředí. Kromě toho nabízíme také bažanty na moč , ideální pro ty, kteří potřebují extra podporu. Zajišťujeme, aby se každému klientovi dostalo vhodných pomůcek, které mu poskytnou nejen pohodlí, ale také nezávislost a...

Poskytujeme široký sortiment pomůcek pro usnadnění každodenního života našich klientů. V nabídce máme různé typy nástavců na WC i toaletních židlí a křesel, které jsou designovány s ohledem na maximální komfort klienta a na jednoduché použití v domácím prostředí. Kromě toho nabízíme také bažanty na moč, ideální pro ty, kteří potřebují extra podporu. Zajišťujeme, aby se každému klientovi dostalo vhodných pomůcek, které mu poskytnou nejen pohodlí, ale také nezávislost a bezpečnost v jeho každodenním životě.

Výběr správné pomůcky na WC

Výběr správné pomůcky je zásadní pro zajištění pohodlí a bezpečnosti uživatele. Při výběru zvažte individuální potřeby a situaci, v níž se uživatel nachází: zejména stupeň mobility a celkový zdravotní stav. Pokud potřebujete půjčit pomůcky např. po nějakém zákroku či operaci, myslete při výběru na to, jaký byl její rozsah a typ. Cena za pronájem mobilních WC a dalších pomůcek je stanovena tak, aby byla dostupná, a zahrnuje možnost krátkodobého i dlouhodobého zapůjčení. Pokud si nevíte rady, náš personál vám s výběrem rád poradí.

Základní typy pomůcek

Mezi základní typy patří toaletní židle či toaletní křeslo a nástavec na WC. Toaletní židle s nočníkem (jinak také nazývaná klozetové křeslo či gramofon) je vhodná pro osoby, které už nemají takový stupeň mobility. WC židle pro seniory přináší potřebnou oporu a snižuje riziko pádů při přesunu na a z toalety. Vhodná je také pro osoby po operacích nebo úrazech, jelikož není potřeba se tolik ohýbat a namáhat postižené oblasti. Toaletní židle a křesla bývají buď pevná nebo výškově nastavitelné, často jsou také na kolečkách pro lepší manipulaci.

Nástavec na WC je ideální pro klienty po operaci, zejména v oblasti kyčle. Nástavce jsou různě vysoké (nabízíme je ve výškách 10 cm, 15 cm a 20 cm), takže se přizpůsobí jak vaší domácí toaletě, tak vašim potřebám. Nástavec na WC pro seniory může být navíc vybaven madly pro lepší vstávání. Všechny nástavce na WC mísu jsou vyrobené z lehkého pevného plastu, takže jsou jednoduše přenosné a lehce se čistí. Pokud si nevíte rady, který WC nástavec vybrat, v naší brněnské půjčovně vám rádi poradíme s výběrem.

Instalace a údržba 

Instalace WC pomůcek, včetně toaletních křesel, pojízdných WC křesel a bažantů na močení je velmi jednoduchá a nevyžaduje odborné znalosti. Toaletní křesla pro seniory a mobilní WC pro seniory jsou navržena tak, aby jejich sestavení bylo intuitivní a rychlé. U pojízdných toaletních křesel je pak důležité zkontrolovat, zda jsou kolečka pevně přichycena a zajištěná.

Údržba pomůcek pak zahrnuje pravidelné čištění a dezinfekci, aby byly vždy hygienické a bezpečné pro použití. Důležité je pravidelně čistit zejména toaletní mísy do postele, nočníky pro seniory, přenosné WC a přenosné bidety.

Další služby

V symetrii najdete kromě půjčovny, také sekci prodeje, která je vhodná pro ty, kteří potřebují trvalejší řešení. V rámci prodeje zdravotnických potřeb nabízíme také sekci bazar, kde najdete použité, avšak pečlivě zkontrolované a udržované produkty.

Zobrazit více
 • WC Křeslo pojízdné
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  WC Křeslo pojízdné

  450 Kč (15 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Pojízdné klozetové křeslo s odnímatelným toaletním kbelíkem. Opěrka i kryt sedátka jsou polstrované. Na zadních kolech jsou brzdy. Područky jsou sklopné dolů a dozadu. Odnímatelná toaletní deska pro snadnější čištění.Odnímatelné a odklopné podnožky. Možno využít jako transportní vozík v domácím prostředí.

  Doprava

  Zjistěte si předběžnou dopravu. Aktuální ceník dopravy.
  Momentálně nedostupné. Na dotaz.
 • Toaletní židle gramofon
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Židle toaletní

  300 Kč (10 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Klozetová židle pevná vám zajistí maximální komfort. Sedák je dvoudílný, umožňuje odejmutí toaletní nádoby zezadu i shora. Židle má polstrovaný kryt sedáku i opěrky a měkčené područky.

  Doprava

  Zjistěte si předběžnou dopravu. Aktuální ceník dopravy.
  Momentálně nedostupné. Na dotaz.
 • WC nástavec s madly
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  WC nástavec s madly

  300 Kč (10 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Univerzální nástavec na WC s poklopem a odnímatelnými madly. Snadno nastavitelné zvýšení sedu o 8, 11 nebo 14 cm a tím výrazně usnadní nasedání a vysedání z toalety.

  Doprava

  Zjistěte si předběžnou dopravu. Aktuální ceník dopravy.
  Momentálně nedostupné. Na dotaz.
 • Nástavec na WC bez madel
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  WC nástavec bez madel

  240 Kč ( 8 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Univerzální nástavec na WC bez poklopu s výškou sedáku 10 cm. Výrazně usnadní nasedání a vysedání z toalety.

  Doprava

  Zjistěte si předběžnou dopravu. Aktuální ceník dopravy.
  Momentálně nedostupné. Na dotaz.