O nás

Náš příběh začíná v roce 1994, kdy byla symetrie založena jako realitní a obchodní společnost. V tomto oboru jsme se i potkali a vzájemně poznali a společně se pak realitám věnovali dalších 15 let.

Po tomto čase stráveném v realitním oboru a obecně obchodním prostředí, kdy jsme si zažili legendární 90. léta na vlastní kůži, jsme oba cítili, že potřebujeme změnu. Na řadu přišlo jiné podnikání – sportovní projekt „Single Trail Moravský kras“, tedy vybudování a provozování lesních stezek pro horskákola v Jedovnicích a okolí vč. Základny pro návštěvníky, kterých přijíždělo více jak 45 000 ročně. K tomu všemu i obnova a rekonstrukce bývalého hospodářského stavení poblíž Jedovnic, dnes známého a oblíbeného penzionu Kůlna. I tato etapa nás velmi bavila a přinesla nám spoustu nových zkušeností.

Nicméně nám pořád v podnikání „něco“ chybělo. A to „něco“ jsme i k našemu překvapení nalezli v úplně jiném oboru – v podnikání sociálním, oblasti zdravotních kompenzačních pomůcek. K tomu se postupně přidala i další služba - úklid.
Tady se cítíme více naplnění a věci nám dávají větší smysl.

Proč zdravotní pomůcky a úklid?

Myšlenkou našeho podnikání je pomoc lidem v těžké životní situaci. Máme tím na mysli jak samotné pacienty, tak osoby pečující. Začátky ve 3 malých místnostech, kdy jsme si na vše přicházeli sami a za chodu se vyvíjeli, nebyly úplně jednoduché a úřednický šiml je všude...Dnes můžeme říci, že nabízíme jedny z nejlevnějších zdravotních pomůcek na trhu. Můžete u nás zakoupit nové pomůcky i ty repasované, které jsou v bezvadném technickém stavu, bez známek poškození, vyzkoušené a se zárukou. Součástí servisu našim zákazníkům je i provoz kamenné prodejny v Brně-Židenicích, kde máme proškolený personál , který Vám ochotně individuálně poradí. Veškeré zboží máme zpravidla skladem a je možné si ho v klidu prohlédnout a vyzkoušet. Samozřejmostí je i naše doprava včetně montáže a zaškolení.Mimo zdravotní pomůcky provozujeme i úklidovou sekci, kde s našimi stálými zaměstnanci, kterých je dnes už více jak 40, provádíme úklid v Brně a okolí. Věnujeme se úklidu škol, firem, kanceláří, obchodů, bytových domů a domácností.V naší rodinné firmě nám jde především o spokojenost klientů, našich zaměstnanců a náš dobrý pocit z toho co a jak děláme. Nejsme žádný korporát, ale poctivá česká firma, co se snaží pomáhat.Jsme trpěliví, poctiví a snažíme se o udržení symetrie.