Ostatní pomůcky

Naše nabídka zdravotnických potřeb

Zobrazení 1-7 z 7 položek
 • Hrazda samostatná

  3 850,00 Kč

  Samostatně stojící hrazda poskytuje pomoc ležícím lidem při zajištění jejich nezávislosti při změně polohy na posteli, při vstávání z lůžka a také se ukazuje jako užitečná při rehabilitaci. Rameno hrazdy má stabilní základnu a vytahovací rukojeť. Je určena k zasunutí pod postel, proto prostor pod postelí musí být částečně volný.

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

 • Hrazda samostatná

  2 600,00 Kč

  Samostatně stojící hrazda poskytuje pomoc ležícím lidem při zajištění jejich nezávislosti při změně polohy na posteli, při vstávání z lůžka a také se ukazuje jako užitečná při rehabilitaci. Rameno hrazdy má stabilní základnu a vytahovací rukojeť. Je určena k zasunutí pod postel, proto prostor pod postelí musí být částečně volný. Foto je pouze ilustrační.

  JEDNÁ SE O REPASOVANÝ PRODUKT.

 • Infuzní stojan

  1 500,00 Kč

  Infuzní stojan má pevnou konstrukci a umožňuje snadný pohyb díky základně s 5 otočnými koly. Stojan se vyznačuje jednoduchým nastavením výšky a možností použití 4 háčků podle vašich potřeb.

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

 • Infuzní stojan

  1 350,00 Kč

  Infuzní stojan má pevnou konstrukci a umožňuje snadný pohyb díky základně s 5 otočnými koly. Stojan se vyznačuje jednoduchým nastavením výšky a možností použití 4 háčků podle vašich potřeb. Foto je pouze ilustrační.

  JEDNÁ SE O REPASOVANÝ PRODUKT.

 • Vanička na mytí hlavy

  990,00 Kč

  Nafukovací umývací mísa usnadňuje mytí v poloze vleže.

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

  Běžná cena: 1 990 Kč

 • Opěrka do lůžka

  4 600,00 Kč

  Opěrka s područkami, repasovaná, je určena pro nestabilní pacienty, kteří buď neudrží rovnováhu, nebo je jejich obsluha potřebuje zajistit do stabilní pozice z důvodu podání jídla, nebo pro jejich bezpečnost. Je opatřena opěrkami na ruce. Sedící se do ní příjemně usadí, přičemž poté nemá problém se vstáváním nebo s přepadáním na stranu. Je velice oblíbená v pečovatelských domech, v nemocnicích i při domácí péči.

  JEDNÁ SE O REPASOVANÝ PRODUKT.

  Původní cena: 7800 Kč

 • Opěrka do lůžka

  6 200,00 Kč

  Opěrka s područkami, je určena pro nestabilní pacienty, kteří buď neudrží rovnováhu, nebo je jejich obsluha potřebuje zajistit do stabilní pozice z důvodu podání jídla, nebo pro jejich bezpečnost. Je opatřena područkami a osoba se do ní příjemně usadí, přičemž poté nemá problém se vstáváním nebo s přepadáním na stranu. Je velice oblíbená v pečovatelských domech nebo v nemocnicích.

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.