Zdravotní stolky - pronájem

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení stolků k posteli , které využijí nejen senioři. Zdravotní stolky jsou vyrobené z kvalitních a funkčních materiálů a mají kolečka pro jednoduchou manipulaci v domácím prostředí. Stolky jsou navrženy s ohledem na pohodlí a každodenní potřeby našich klientů, poskytují zvýšený komfort při jídle a celkově usnadňují domácí péči. Výhody zdravotních stolků k posteli Stolky k posteli , které najdete v naší nabídce, jsou navrženy...

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení stolků k posteli, které využijí nejen senioři. Zdravotní stolky jsou vyrobené z kvalitních a funkčních materiálů a mají kolečka pro jednoduchou manipulaci v domácím prostředí. Stolky jsou navrženy s ohledem na pohodlí a každodenní potřeby našich klientů, poskytují zvýšený komfort při jídle a celkově usnadňují domácí péči.

Výhody zdravotních stolků k posteli

Stolky k posteli, které najdete v naší nabídce, jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a funkčnost. Jsou vybaveny výškově nastavitelnou jídelní deskou, což umožňuje uživatelům snadno a pohodlně přizpůsobit výšku stolku podle jejich potřeb, ať už pro servírování jídel nebo pro odkládání nejrůznějších věcí. 

Zdravotní stolek k posteli je vybaven kolečky s brzdami pro snadnou manipulaci a bezpečné umístění. Tato vychytávka zajišťuje, že když je potřeba, stolek zůstane na místě nebo se snadno přemístí, když je to vhodné. Stolek k posteli pro seniory je zároveň vyroben z kvalitních a funkčních materiálů, takže se jednoduše myje a zároveň se nemusíte bát opotřebení. 

Další služby

U nás v symetrii najdete nejen zdravotnické vybavení pro každodenní použití, ale také různé pomůcky a zdravotnický nábytek, který zlepšuje kvalitu života a podporuje samostatnost klientů. Naše produkty pečlivě vybíráme tak, aby vyhovovaly nejrůznějším potřebám a preferencím.

Kromě půjčovny pak nabízíme také možnost prodeje a výkupu. Naším cílem je, aby poskytované služby byly co nejpřístupnější a flexibilní. Proto poskytujeme různé možnosti, jak získat nebo poslat dál nejrůznější zdravotnické vybavení, včetně bazaru.

Zobrazit více
 • Jídelní stolek k lůžku
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Jídelní stolek k lůžku

  300 Kč (10 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Jídelní stolek ke zdravotnickému lůžku s plynule výškově nastavitelnou jídelní deskou a s kolečky opatřenými brzdami. Je vhodný zejména pro servírování pokrmů pacientům a pro ruční práci na polohovacích postelích.

  Doprava

  Zjistěte si předběžnou dopravu. Aktuální ceník dopravy.
  Momentálně nedostupné. Na dotaz.