Polohovací postele a lůžka - pronájem

Zajistíme komplexní řešení v oblasti zapůjčení polohovacích postelí a lůžek pro seniory, nemocné a další invalidní klienty. Polohovací postele jsou standardně vybaveny hrazdou a molitanovou matrací s nepropustným potahem, zajišťujícím komfort a bezpečnost. Pronájem a zapůjčení zdravotních polohovacích postelí je možný jak dlouhodobě, tak krátkodobě, s minimální dobou pronájmu jeden měsíc. Elektrické polohovací postele a lůžka jako prevence dekubitů Elektrická...

Zajistíme komplexní řešení v oblasti zapůjčení polohovacích postelí a lůžek pro seniory, nemocné a další invalidní klienty. Polohovací postele jsou standardně vybaveny hrazdou a molitanovou matrací s nepropustným potahem, zajišťujícím komfort a bezpečnost. Pronájem a zapůjčení zdravotních polohovacích postelí je možný jak dlouhodobě, tak krátkodobě, s minimální dobou pronájmu jeden měsíc.

Elektrické polohovací postele a lůžka jako prevence dekubitů

Elektrická polohovací postel je ideální pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Lůžko je vybaveno elektrickým ovládáním, což umožňuje snadné nastavení jeho polohy. Tato funkce je klíčová pro prevenci dekubitů neboli proleženin. Naše polohovací lůžka s elektrickým polohováním jsou zároveň vybavena unikátním pratelným paropotahem, který je nejen nepropustný pro tekutiny, ale zároveň zajišťuje dostatečnou prodyšnost, což přispívá k celkové prevenci vzniku opruzenin. 

Klienti, ať už se jedná o seniory či jinak zdravotně znevýhodněné, se tak s elektrickou polohovatelnou postelí v domácím prostředí cítí stejně komfortně, jakoby využívali nemocniční postel, která je stejně tak polohovací a nastavitelná.

Jak to celé funguje? 

Proces objednání je velmi jednoduchý - stačí zavolat a my se postaráme o vše od výběru vhodné zdravotní postele (polohovací či klasické), přes její přepravu až po finální montáž. Kromě standardních polohovacích postelí nabízíme i speciální řešení pro seniory, jako jsou zvýšené či vysoké postele pro snadnější vstávání. V nabídce najdete jednolůžkové postele pro seniory a další zdravotnické vybavení a pomůcky, které můžete při péči o seniory či invalidy potřebovat.

Věříme, že skrze naši půjčovnu zdravotních postelí pro seniory, nemocné a další invalidní klienty, poskytneme nejen nezbytné zdravotnické potřeby a nábytek, ale i pocit bezpečí a komfortu v jejich domácím prostředí. 

Další služby

Pokud by vám cesta zapůjčení elektricky polohovatelných postelí či zdravotnických postelí nevyhovovala, ale zároveň si nechcete pořizovat postel novou, nabízíme také bazar. V sekci “chci koupit”  najdete kromě nových také polohovací postele bazarové a repasované. Pokud naopak máte doma zdravotnický nábytek, který již nevyužijete, navštivte naší sekci “výkup”.

Zobrazit více
 • Polohovací lůžko - KOMFORT
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Polohovací lůžko - KOMFORT

  1140 Kč (38 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Polohovací postel KOMFORT má všechny možnosti nastavení poloh elektrické – lůžko se plynule spouští nahoru a dolů, elektricky se nastavuje polohování zádové opěrky, stejně se polohuje i sklon nohou.

  Elektrická polohovací postel pro seniory je vybavena dřevěným lamelovým roštem.

  Čela lůžka jsou s dřevěná. Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače.

  Bočnice postele jsou zpravidla dřevěné a dají se plynule spouštět.

  Lůžko je standardně vybaveno hrazdou a madlem pro usnadnění vstávání a molitanovou matrací opatřenou paropotahem, který dýchá ale nepropustí tekutinu.  

  Změna polohy ležícího pacienta je vhodná ze zdravotních důvodů, protože snižuje riziko vzniku otlaků tzv. dekubitů a zlepšuje prokrvení tělních partií a tím vám zajistí zdravé spaní.

  Momentálně nedostupné. Na dotaz.
 • Polohovací lůžko KOMFORT - prodloužené
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Polohovací lůžko KOMFORT - prodloužené

  1 380 Kč (46 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Polohovací postel KOMFORT s prodlouženou délkou má velikost ložné plochy 220 cm x 90 cm. Dodává se i s prodlouženou matrací opatřenou, stejně jako všechny naše matrace, pratelným paropotahem. Možnosti nastavení poloh jsou elektrické : lůžko se plynule spouští nahoru a dolů, elektricky se nastavuje polohování zádové opěrky, stejně se polohuje i sklon nohou. Elektrická polohovací postel pro seniory je vybavena dřevěným lamelovým roštem. Čela lůžka jsou s dřevěná. Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače. Bočnice postele jsou zpravidla dřevěné a dají se plynule spouštět. Lůžko je standardně vybaveno hrazdou a madlem pro usnadnění vstávání a molitanovou matrací opatřenou paropotahem, který dýchá ale nepropustí tekutinu. Změna polohy ležícího pacienta je vhodná ze zdravotních důvodů, protože snižuje riziko vzniku otlaků tzv. dekubitů a zlepšuje prokrvení tělních partií a tím vám zajistí zdravé spaní.

  Momentálně nedostupné. Na dotaz.