Polohovací lůžka, matrace

Naše nabídka zdravotnických potřeb

Zobrazení 1-12 z 15 položek
 • Elektrické polohovací lůžko Burmeier Dali na dálkové ovládání

  21 990,00 Kč

  Elektrická polohovací postel Burmeier Dali IV s bezdrátovým ovladáním ( Bluetooth)   je určena pro domácí péči i pro zdravotnická zařízení . Tento produkt můžete ovládat i prostřednictvím aplikace na vašem mobilním telefonu. Polohovací postel nabízí elektrický zdvih pro záda, nohy a výšku ložné plochy, kterou lze navíc naklonit do individuálního náklonu (polohovatelné křeslo).

  Součástí zdravotní postele je dále hrazda, dřevěný lamelový rošt, pojezdová kolečka pro přesun a bočnice, které mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup nebo naopak zajištěny v horní poloze. Bočnice a čela lůžka jsou vyrobeny ze dřeva a potaženy laminovací folií v dekoru bukového dřeva. 

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

 • Elektrické polohovací lůžko Burmeier Dali KOMFORT

  20 990,00 Kč

  Elektrická polohovací postel Burmeier Dali IV  je určena pro domácí péči i pro zdravotnická zařízení. Polohovací postel nabízí elektrický zdvih pro záda, nohy a výšku ložné plochy, kterou lze navíc naklonit do individuálního náklonu (polohovatelné křeslo).

  Součástí zdravotní postele je dále hrazda, dřevěný lamelový rošt, pojezdová kolečka pro přesun a bočnice, které mohou být spuštěny pro bezbariérový přístup nebo naopak zajištěny v horní poloze. Bočnice a čela lůžka jsou vyrobeny ze dřeva a potaženy laminovací folií v dekoru bukového dřeva. 

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

  Původní cena:    28 900 Kč

 • Elektrické polohovací lůžko KOMFORT

  13 490,00 Kč

  Polohovací postel KOMFORT má všechny možnosti nastavení poloh elektrické :  lůžko se plynule spouští nahoru a dolů, elektricky se nastavuje polohování zádové opěrky ai sklon nohou.

  Elektrická polohovací postel pro seniory je vybavena dřevěným lamelovým roštem.

  Čela lůžka jsou dřevěná. Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače.

  Bočnice postele jsou zpravidla dřevěné a dají se plynule spouštět.

  Lůžko je standardně vybaveno hrazdou a madlem pro usnadnění vstávání. 

  Změna polohy ležícího pacienta je vhodná ze zdravotních důvodů, protože snižuje riziko vzniku otlaků tzv. dekubitů a zlepšuje prokrvení tělních partií a tím zajistí zdravé spaní.

  JEDNÁ SE O REPASOVANÝ PRODUKT.

  NYNÍ NABÍZÍME V CENĚ POLOHOVACÍHO LŮŽKA KOMFORT REPASOVANOU  MATRACI ZDARMA 

  Původní cena:    29 900 Kč

 • Elektrické polohovací lůžko STANDARD

  11 500,00 Kč

  Polohovací postel STANDARD  má 3 možnosti polohování.  Elektricky nastavujeme spouštění lůžka nahoru a dolů a opěrku zádové části. Mechanicky ovládáme polohování nohou. Standardně je postel vybavena kovovým roštem a hrazdou na usnadnění vstávání. 

  Čela lůžka jsou zpravidla kovová s dřevěnou výplní nebo dřevěná.

  Bočnice postele jsou kovové nebo dřevěné a dají se plynule spouštět.  Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače.

  Tento typ zdravotní postele je vhodný jak do pečovatelských domů, tak hlavně pro domácí využití pro seniory i handicapované.

  JEDNÁ SE O REPASOVANÝ PRODUKT.

  NYNÍ NABÍZÍME V CENĚ POLOHOVACÍHO LŮŽKA REPASOVANOU  MATRACI ZDARMA   

  Původní cena:    18 900  Kč

 • Antidekubitní matrace Ortopedik 18

  9 200,00 Kč

  Unikátní a pravidelně oceňovaná jednostranná antidekubitní matrace, navržena pro pacienty s vysokým stupněm rizika vzniku dekubitů. Zpevněné okraje pro snadnější vstávání z lůžka. Matrace se dá vyrobit i v atypických rozměrech. Matrace je opatřena omyvatelným pratelným paropotahem.

   

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

  Běžná cena: 12 600 Kč

 • Pasivní antidekubitní bohemia LUX FLEX

  2 900,00 Kč

  Antidekubitní matrace určená pro pacienty s nízkým rizikem vzniku dekubitů. Dodáváme ve verzi FLEX se zpevněnými okraji pro lepší vstávání a usedání na matraci.

 • Pasivní antidekubitní bohemia CLINIC

  2 900,00 Kč

  Jednostranná antidekubitní matrace určená pro pacienty se středním rizikem vzniku dekubitů. Nejvíce rozšířená a současně nejoblíbenější u pacientů, u nichž hrozí vznik proleženin. Výška matrace 14 cm.

   

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

 • Nemocniční matrace do polohovacího lůžka

  1 990,00 Kč

  Matrace zaručuje nejvyšší komfort při odpočinku a současně zabraňuje vzniku proleženin, což je nejčastější změna vyskytující se u dlouhodobě ležících pacientů.

  Promyšlený design a materiál zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti, což výrazně snižuje generovaný tlak na pokožku.

  Matrace navíc zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu, je určena zejména do zdravotních lůžek.

    JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

 • Paropotah

  1 290,00 Kč

  Paropotah na matraci k lůžku , voděodolný, nepropustný.

  Určený na matraci 200 x 90 x 12-14 cm

  Dodáváme v zelené nebo modré barvě dle aktuální dodávky od výrobce.

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.

 • Nepropustné prostěradlo

  600,00 Kč

  Prostěradlo na matrace pro inkontinentní pacienty. Je opatřené na spodní části gumou pro snadné zachycení k matraci. Nepropustí tekutinu a chrání matraci před mechanickým ušpiněním. Prostěradlo je snímatelné a pratelné do 90°C.

 • Inkontinenční podložka pratelná 70x140cm 1 ks

  440,00 Kč

  Pratelná podložka je určena k ochraně postele a sedacího nábytku u klientů s inkontinencí. Opakovaně použitelné podložky přinášejí klientům vysoký komfort díky technologii výroby, kdy 4 vrstvy jsou spojeny v celém rozsahu povrchu tak, že tvoří kompaktní celek a nedochází tak, ve srovnání s jinými podložkami k jejich zmačkání pod klientem – tím je zamezeno otlakům apod.

 • MATRACE TOP v paropotahu

  8 120,00 Kč

  Horní vrstva matrace je vyrobena z viskoelastické pěny a velmi dobře pomáhá roznášet tlak ležícího pacienta, čímž preventivně působí proti vzniku dekubitů. Pěnové jádro matrace je z velmi pružné pěny se speciálním antidekubitním profilem. Matrace je vhodná pro ochranu uživatelů se středním až vysokým vznikem dekubitů – III.- IV. Stupně. Výška matrace: 18cm

  Dodáváme v zeleném paropotahu.

  JEDNÁ SE O NOVÝ PRODUKT.