Polohovací lůžka, postele

 • Zajistíme vám pronájem elektrické polohovací postele pro seniory a zdravotně znevýhodněné.
 • Zapůjčení zdravotní postele je možné dlouhodobě i krátkodobě, minimálně na 1 měsíc.
 • Pro jeho objednání nám stačí jen zavolat a vše jednoduše vyřídíme.
 • Standardně polohovací lůžka dodáváme s hrazdou a s molitanovou matrací opatřenou nepropustným potahem.
 • Elektrická polohovací lůžka jsou díky možnostem polohování pacienta nejdůležitější prevencí vzniku proleženin tzv. dekubitů.

 • Polohovací lůžko - KOMFORT
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Polohovací lůžko - KOMFORT

  1140 Kč (38 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Polohovací postel KOMFORT má všechny možnosti nastavení poloh elektrické – lůžko se plynule spouští nahoru a dolů, elektricky se nastavuje polohování zádové opěrky, stejně se polohuje i sklon nohou.

  Elektrická polohovací postel pro seniory je vybavena dřevěným lamelovým roštem.

  Čela lůžka jsou s dřevěná. Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače.

  Bočnice postele jsou zpravidla dřevěné a dají se plynule spouštět.

  Lůžko je standardně vybaveno hrazdou a madlem pro usnadnění vstávání a molitanovou matrací opatřenou paropotahem, který dýchá ale nepropustí tekutinu.  

  Změna polohy ležícího pacienta je vhodná ze zdravotních důvodů, protože snižuje riziko vzniku otlaků tzv. dekubitů a zlepšuje prokrvení tělních partií a tím vám zajistí zdravé spaní.

  Momentálně nedostupné. Na dotaz.
 • Polohovací lůžko KOMFORT - prodloužené
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Polohovací lůžko KOMFORT - prodloužené

  1 380 Kč (46 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Polohovací postel KOMFORT s prodlouženou délkou má velikost ložné plochy 220 cm x 90 cm. Dodává se i s prodlouženou matrací opatřenou, stejně jako všechny naše matrace, pratelným paropotahem. Možnosti nastavení poloh jsou elektrické : lůžko se plynule spouští nahoru a dolů, elektricky se nastavuje polohování zádové opěrky, stejně se polohuje i sklon nohou. Elektrická polohovací postel pro seniory je vybavena dřevěným lamelovým roštem. Čela lůžka jsou s dřevěná. Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače. Bočnice postele jsou zpravidla dřevěné a dají se plynule spouštět. Lůžko je standardně vybaveno hrazdou a madlem pro usnadnění vstávání a molitanovou matrací opatřenou paropotahem, který dýchá ale nepropustí tekutinu. Změna polohy ležícího pacienta je vhodná ze zdravotních důvodů, protože snižuje riziko vzniku otlaků tzv. dekubitů a zlepšuje prokrvení tělních partií a tím vám zajistí zdravé spaní.

  Momentálně nedostupné. Na dotaz.
 • Polohovací lůžko KOMFORT - snížené
  • Momentálně nedostupné. Na dotaz.

  Polohovací lůžko KOMFORT - snížené

  1 380 Kč (46 Kč/den)
  0 Kč

  Chci půjčit

  Polohovací postel KOMFORT se sníženou nástupní výškou

   Dodává se i s matrací opatřenou, stejně jako všechny naše matrace, pratelným paropotahem. Možnosti nastavení poloh jsou elektrické : lůžko se plynule spouští nahoru a dolů, elektricky se nastavuje polohování zádové opěrky, stejně se polohuje i sklon nohou. Elektrická polohovací postel pro seniory je vybavena kovovým  roštem. Čela lůžka jsou  dřevěná. Lůžko se ovládá jednoduše pomocí ovladače. Bočnice postele jsou zpravidla dřevěné a dají se plynule spouštět. Lůžko je standardně vybaveno hrazdou a madlem pro usnadnění vstávání a molitanovou matrací opatřenou paropotahem, který dýchá ale nepropustí tekutinu. Změna polohy ležícího pacienta je vhodná ze zdravotních důvodů, protože snižuje riziko vzniku otlaků tzv. dekubitů a zlepšuje prokrvení tělních partií a tím vám zajistí zdravé spaní.

  Momentálně nedostupné. Na dotaz.